Veiksmas

Vandens Virsmo Naktis - sausio 18-19 d.
2016-01-12

Kviečiame pasitikti Vandens Virsmo stebuklą, sausio devynioliktosios naktį, kai vanduo tampa Gyvas ir Šventas.


"Tuo metu pasikeičia visos Žemės energetika, pakinta Žemės energetinės struktūros, geopatogeninės zonos iš neigiamų virsta teigiamomis. Būtent todėl pakinta ir vandens savybės. Jo energetika išauga keliasdešimt kartų. Toks vanduo teigiamai veikia žmogaus savijautą, pasikrauna visi energetiniai centrai, pagerėja psichoemocinė būsena. J.Dainausko teigimu, kartais, vos panaudojus pakitusios struktūros vandenį, gali išgyti ir sunkiausiomis ligomis sergantys žmonės."

Būsime ant Šventosios upės kranto prie šaltinių, belaukiant virsmo pasiųsime kalbančią lazdą, įkrausime vandenį savo dainomis ir maldomis, jei Dievai bus palankūs turėsime gamtos pirties apeigą su apsiprausimu upės tėkmėje. 

Nepamirškit šiltai patogiai apsirengti, pasiimkite talpą apjuostą varine viela vandeniui įsipilti, mėgstamą instrumentą, miegmaišį, kilimėlį, dubenėlį, šaukštą. 

--


Kaip rasti?

Pirmiausia reikia nuvažiuoti į Anykščius. Privažiavus Anykščius, judėti Svėdasų kryptimi, pasukti link Niuronių arba pagal nuorodą „Arklio muziejus“ ar „J.Biliūno tėviškė“. Arklio muziejus ir Biliūno tėviškė lieka šone, už Anykščių bus posūkis į dešinę su ženklu „Lašiniai 12 km“. Ten prasideda žvirkelis, reikia važiuoti pagrindiniu keliu, nenusukant. Toliau važiuojame žvyrkeliu, privažiuojame sankryžą su asfaltuotu keliu, sankryžoje bus ženklas "Lašinia 2 km" . Nuo tos vietos važiuojame tiesiai dar 2 km, kol žvirkelis išsišakoja į du kelius: laikytis dešinės. Bus medinė rodyklė „Inkūnai“, išsišakojime sukam pagal tą rodyklę, pravažiuojame Tauražės upelį, po dešine bus sodyba.Toliau vėl išsišakojimas, su medine rodyklė "Inkūnai" , vadovaukites rodykle ir važiuokite iki Inkūnų kaimo. Pravažiavę sodybą kairėje ir pasiekę sankryžą su pakabintu ąsotėliu, sukite kairėn. Nusileidus nuo kalniuko, pirmas miško keliukas į kairę. Važiuokite tiesiai laikydamiesi kairės, už poros kilometrų keliukas dešinėn, toliau laikykites dešinės kol privažiuosite Ąžuolo vartus. Stengsimes pažymėti kelią, nes ryšys miške prastas. 
P.S.
*Pasiklydus miške, teirautis "Lašinių", "Lašinių Rėvos", galima ūkauti, sutartinis šūksnis POU WOU.

Koordinates: 
572689, 6169360 (LKS)
55.653545, 25.15497 (WGS)
55° 39' 12.76", 25° 9' 17.89" (WGS)

Kontaktas pasiteiravimui:
Ričardas +370 61979834
Monika +370 60101906

 

https://www.facebook.com/events/798272810319602/